Krkonošský pohár 07 - Lomnice nad Popelkou  
Závod  Datum: 08.07.2007  
I přesto, že jsem měl za sebou docela těžký sobotní běžecký trénink, rozhodl jsem se prakticky v neděli ráno, že se pojedu podívat do Lomnice na poslední díl Krkonošského poháru (závod ve Vrchlabí bohužel zrušili a letos se nejede). Absolvoval jsem na kole cestu 30km a přihlásil se na závod, po prohlídce trati jsem se docela obával její technické náročnosti. Nakonec jsem dva okruhy odjel opět v nepohárové kategorii a znovu jsem obsadil nešťastné čtvrté místo. Moc jsem se nezdržoval, bylo předemnou dalších 30km domů. Nutno uznat, že jsem toho měl tentokrát plné zuby :-)
  Zobrazit celý článek >>  
Krkonošský pohár MTB - Jilemnice  
Závod  Datum: 17.06.2007  
Den po závodě jsem jel na kole do Jilemnice, kde se konal druhý závod do Krkonošského poháru. Vzhledem k tomu, že jsem na kole neměl příliš natrénováno, dal se čekat spíš neúspěch. Jely se dva okruhy, dohromady cca 10km a já jsem v nepohárové kategorii příchozích obsadil 4. místo.   
Krkonošský pohár - finále  
Závod  Datum: 26.08.2006  
Už po třetí (viz. foto) a možná i naposled jsem se zůčastnil tohoto závodu. Letos, ač jsem moc na kole nenajezdil bych měl přibližně o minutu a půl horší čas než loni, bohužel smůla přišla v nejméně vhodnou chvíli - 2km před cílem, kdy už se vlastně jen dojíždělo po asfaltu. Píchnul jsem a odstoupil a tím přišel o jisté 3., možná 2. místo :(  
Finále Krkonošského poháru MTB 4.9.2005 Vrchlabí  
Závod  Fotogalerie  Datum: 04.09.2005  
25km, čas 1:06:57.7 No ve srovnání s loňskem trochu lepší, ale mohlo to být ještě lepší, ale první místo je taky pěkný že ? :)  
Závody Trutnov (Krkonošský pohár)  
Závod  Fotogalerie  Datum: 17.07.2005  
Na závodě v Trutnově, který spadá do krkonošského poháru se mi jelo dobře. I když jsem v jednom místě trati špatně uhnul, vrátil jsem se celkem brzy zpět. Ztráta nebyla zas tak velká a stačilo mi to na 3. místo. Jestli by to stačilo na 2., kdybych nezabloudil... těžko říct.  
Závody Vysoké nad Jizerou (Krkonošský pohár)  
Závod  Datum: 26.06.2005  
Tento závod se mi výsledkově moc nepovedl. Na závod jsem jel 20km na kole a po odjetí zase 20km zpátky :-) Měl jsem toho za celý den docela dost :-)  
Matterhorn bike 2004  
Závod  Fotogalerie  Datum: 10.10.2004  
Krátký sprint z Rovinek na Janský vrch.  
Finále Krkonošského poháru MTB Vrchlabí  
Závod  Fotogalerie  Datum: 05.09.2004  
Toto byl můj první MTB závod mezi dospělýma. Jelo se 25km ve střídavě těžkém a lehkém terénu. Maximální převýšení bylo z letiště Vrchlabí na Feru na Strážném, dále se sjíždělo k lomu a stoupalo na Hříběcí boudy. Následoval sjezd do Dolního Dvora, a opět stoupání k Feře... pak už jen sjezd terénem do Lánova a k letišti ve Vrchlabí. Můj výsledný čas 1:07:31.3 .  


   Valid XHTML 1.0!    TOPlist