10.12.  Běh Boudeckou roklí
31.12.  Silvestrovský běh
O pohár rektora ČZU  
Závod  Datum: 01.11.2023  
Moje druhá účast a osobák o pár sekund. Naposledy druhé místo a letos až čtvrté. Konkurence hlavně mladých běžců je velká :-)  
Běh Debří  
Závod  Datum: 28.10.2023  
Třetí závod do seriálu Mšenské běhy. Letos mi ta trať sedla a obě kola se běžela pěkně. Navíc i slušný čas a 2. místo za Jirkou Milerem, spokojenost :-)  
O pohár starosty TJ Sokol Mělník  
Závod  Datum: 11.10.2023  
Tento závod jsem šel hlavně na čas. Čekal jsem lepší, ale oproti loňsku tam zlepšení je vidět! Ve výsledkách sice pořadatelé uvedli horší čas než jsem ve skutečnosti měl, ale nevadí. Výsledkově až čtvrté místo, ale soupeři na dohled...  
Miranovy duby  
Závod  Datum: 30.09.2023  
Třetí absolutní vítězství a k tomu osobák na trati Miranových dubů potěší... Letos závodily i děti a docela jim to šlo, hlavně chtít :-)  
Svatováclavský běh  
Závod  Datum: 28.09.2023  
Závod pojatý jako trénink ve městě Dubá a okolí...  
Jilemnice - Žalý  
Závod  Výsledky  Datum: 16.09.2023  
To už je klasika. Po dlouhé době jsem zase poznal, jaká dřina jsou kopce :-) Na výhru mi chybělo dost, ale 3. místo absolutně beru. Čas o něco lepší než loni...  
Běh Cvikovem  
Závod  Výsledky  Datum: 10.09.2023  
69. ročník běhu Cvikovem, pro mě ale první účast. Závod na dva okruhy, tj. 2x 7,5km. Každý okruh měl v první části převážně lehké stoupání a ve druhé lehké klesání. Závod se mi podařilo rozběhnout rozumným tempem a tak jsem to držel dlouho podobně. Ve druhém okruhu jsem zaostal časově jen půl minuty před prvním kolem. V prvním kole jsem se postupně propracoval ze 4. místa a do druhého kola jsme už běželi ve dvojici v čele. Za chvíli se mi povedlo se odpoutat a navyšovat si náskok až do cíle. Na září bylo nezvyklé vedro 30 stupňů a běh přes poledne dal asi všem zabrat.
  Zobrazit celý článek >>  
Běh kolem jezera Chmelař  
Závod  Výsledky  Datum: 09.09.2023  
Potřetí na Chmelaři. Tentokrát jsem věřil, že mohu být trochu připraven a zaběhnout slušně. Šlo mi hlavně o porovnání s loňskem, kdy se mi tu podařilo vyhrát. Letos se tu sjela alespoň nějaká konkurence, takže jsem měl s kým závodit. Loni to bylo hodně slabé. Letos bych to zhodnotil: První kolo slušné, druhé už to nešlo a těžko se mi drželo tempo. Proto jsem taky zpomalil a druhé kolo běžel pomaleji. Kdybych tempo udržel, mohl to být čas kolem 33 minut. Takto "jen" 33:54. Ale o půlminutku lepší než loni a to se počítá. Na rok 2018 ale ještě ztrácím. Letos mi to opět stačilo na vítězství!
  Zobrazit celý článek >>  
Jenštejnská pětka  
Závod  Výsledky  Datum: 02.09.2023  
Jenštejnskou pětku jsem opět po roce absolvoval. Tentokrát v nejlepším čase 17:05 i když, zde to tak nejde brát, protože už se tu 2x měnila trať, ale stejně to nebylo špatné :-)  
Kokořínské roklinky  
Závod  Výsledky  Datum: 27.08.2023  
Kokořínské roklinky letos poprvé. 28,5km dlouhý závod s neustálými výběhy a seběhy mi dal pořádně zabrat. Běželi jsme ve čtveřici v čele a drželi si slušné tempo, ale zároveň to nepřeháněli. Tak akorát doběhnout k cíli a tam se uvidí. Střídali jsme se a chvíli to vypadalo, že někdo odpadá a někdo je rychlejší. Hned ze začátku, někde na 4.-6.km jsem si zaběhnul a musel se tak 150m vracet. Následně jsme ještě všichni společně několikrát lehce zaběhli nebo se zastavili na rozcestí. Trochu času jsme tím promarnili. Rozhodovat se začalo hlavně při posledním větším stoupání před závěrečným seběhem do Mšena. Tam jsme se roztrhali a já běžel na druhém místě. Už jsem měl viditelný odstup na první místo a za mnou byla taky díra. Protože se ale první běžec na posledním rozcestí zastavil a tápal, kudy dál. Doběhl jsem ho a poté už jsme společně běželi směrem ke Mšenu. Tam jsem ale zabral a začal si tvořit náskok. Do cíle jsem doběhl první, řekl bych ve slušném čase na to bloudění :-) Bylo ale znát, že mam naběháno málo dlouhých běhů v tréninku. Cestou jsem si vystačil s jednou raw tyčinkou a hroznovým cukrem a pitím na čtyřech občerstvovačkách. Ale bylo toho tak akorát dost.
  Zobrazit celý článek >>  
Štafetový závod dvojic Praha  
Závod  Výsledky  Datum: 20.08.2023  
V Praze v Hostivaři se v místním parku konal tradiční štafetový závod. Sice šlo už o letitou akci, ale já sem zavítal poprvé. Vytáhnul mě Michal Michálek a běželi jsme spolu v kategorii 80-100 let (součet věků). Běželo se systémem střídání po každém zhruba kilometrovém okruhu. Každý běžel pět kol. Začali jsme v čele a pár kol se drželi na prvním místě. Postupně jsme se ale trochu propadali. Nakonec jsme skončili 3. celkově a 2. v kategorii, takže nejhorší to nebylo :-) Brali jsme to jako intervalový trénink. Ty poslední dobou pravidelně běháme. Byl to také první malý závod po delší době, kdy nezávodím.
  Zobrazit celý článek >>  
Projekční desítka  
Závod  Výsledky  Datum: 17.06.2023  
Za touto desítkou jsme jeli až do Třebíče. Bylo to totiž MČR veteránů na 10km. Závod se mi pocitově vůbec nepovedl. Běželo se mi těžko, hlavně druhá polovina a bylo prostě znát, že mam málo naběháno a dřel jsem to z posledních sil :-/ V mé kategorii M35 jsem vyhrál, takže v tomto směru spokojený jsem, ale čas ani výkon nic moc.  
Běh okolo Roprachtic  
Závod  Výsledky  Datum: 10.06.2023  
Vracím se sem, na místo činu po mnoha letech. Poprvé v r. 2008, pár let potom, co jsem začal běhat jsem zde zaběhl 20:05 a v tehdejší konkurenci vyhrál kategorii. Letos 19:51, takže takový malý osobáček :-) Čas mi stačil na 2. místo v kategorii a 3. celkově.  
Mšenská 10  
Závod  Výsledky  Datum: 04.06.2023  
První závod do seriálu Mšenské běhy :-) Běžel jsem to v podstatě celé na druhém místě. Na vítěže to zdaleka nestačilo a tak musím být spokojený. Každý rychlý běh se letos počítá.  
Dřínovský kros  
Závod  Výsledky  Datum: 27.05.2023  
Letos se mi běželo asi nejlíp, co jsem tu kdy běžel. Možná je to tím, že jsem začal první kolo s rezervou a na druhé mi zbylo víc sil. Čas horší než loni, ale dobrý trénink...  


   Valid XHTML 1.0!    TOPlist