Mohelnice - Lysá hora  
Závod  Fotogalerie  Datum: 28.07.2007  
Tak jsme opět jako minulý rok zavítali na Moravu a hned druhý den v sobotu jsme byli připraveni na nejvyšší horu - Lysou (8,4km, 704m převýšení). Počasí se nám vydařilo, bylo pod mrakem a ne přiliš teplo. Já jsem běžel bez pěti sekund o 3 minuty lépe než loni, takže můžu být jedině spokojený :-)  
Náchod - Dobrošov  
Závod  Fotogalerie  Datum: 15.07.2007  
Druhý závod - nedělní Ačko v Náchodě se konalo jako závod před tím za docela velkého vedra. Pořadatelé připravili příjemnou trať, já jsem nakonec možná i vlivem předešlého dne skončil o něco hůř - 10. ve své kategorii a celkově 17. Každopádně jsem spokojený, se sobotním i nedělním závodem... i s výsledky.   
Police nad Metují - Hvězda  
Závod  Datum: 14.07.2007  
První z dojzávodu se v sobotu konal v Polici nad Metují, spadal do pohárové kategorie B. Běželo se 8,9km s převýšením 350m a já jsem obsadil ve své kategorii 9. místo, celkově 13. místo ze 123 startujících.  
Krkonošský pohár 07 - Lomnice nad Popelkou  
Závod  Datum: 08.07.2007  
I přesto, že jsem měl za sebou docela těžký sobotní běžecký trénink, rozhodl jsem se prakticky v neděli ráno, že se pojedu podívat do Lomnice na poslední díl Krkonošského poháru (závod ve Vrchlabí bohužel zrušili a letos se nejede). Absolvoval jsem na kole cestu 30km a přihlásil se na závod, po prohlídce trati jsem se docela obával její technické náročnosti. Nakonec jsem dva okruhy odjel opět v nepohárové kategorii a znovu jsem obsadil nešťastné čtvrté místo. Moc jsem se nezdržoval, bylo předemnou dalších 30km domů. Nutno uznat, že jsem toho měl tentokrát plné zuby :-)
  Zobrazit celý článek >>  
Běh - Krakonošova 25ka  
Závod  Fotogalerie  Datum: 23.06.2007  
Poprvé jsem se zůčastnil tohoto domácího závodu. Letos probíhal v rámci bike festivalu a Krakonošovy 100. Jedná se o běh na 25km s celkovým převýšením 903m. Trasa závodu Vrchlabí - Žalý - Rovinka - Michlův Mlýn - Herlíkovice - Strážné a Vrchlabí mluví za vše. Sešli jsme se v malém počtu závodníků. V mé kategorii pouze 3 závodníci, celkově 16. Závod jsem celkově vyhrál i díky tomu, že na Strážném zabloudil Miloš Smrčka, který měl značný náskok. Můj Celkový čas byl 1:51:53, ke konci už mi ale docházely síly. Jsem rád, že se zůčastnil i Tomáš Komárek a mohli jsme poprvé spolu vystoupit na stupně vítězů :-) Dojem ze závodu trochu pokazila horší organizace doprovázena občasným zmatkem. Jinak mam ze závodu velmi dobrý pocit :-)
  Zobrazit celý článek >>  
Krkonošský pohár MTB - Jilemnice  
Závod  Datum: 17.06.2007  
Den po závodě jsem jel na kole do Jilemnice, kde se konal druhý závod do Krkonošského poháru. Vzhledem k tomu, že jsem na kole neměl příliš natrénováno, dal se čekat spíš neúspěch. Jely se dva okruhy, dohromady cca 10km a já jsem v nepohárové kategorii příchozích obsadil 4. místo.   
Poniklá - Rezek  
Závod  Datum: 16.06.2007  
Další z běhů do vrchu v okolí byl běh na Rezek, kterého jsem se letos zúčastnil poprvé. Byl to asi zatím letos můj nejpovedenější běh. Celkově jsem obsadil 17.místo (13. místo ve své kategorii). Neběželo se za tak velkého vedra jako u předchozích závodů. 10,3km se běželo téměř bez seběhu stále do nepříliš prudkého kopce až na poslední rovinaté 2km. Celkové převýšení bylo 460m. A konečně můj čas: 43:36.
  Zobrazit celý článek >>  
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka  
Závod  Fotogalerie  Datum: 10.06.2007  
Hned další den po Dvoračkách jsem se zůčastnil stejně jako loni běhu na Štěpánku. Trať byla totožná a já jsem se oproti loňsku zlepšil o 2min. 26s. Můj výsledný čas byl 33:21.   
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME  
Závod  Fotogalerie  Datum: 09.06.2007  
Můj letošní první běh do vrchu a hned kvalifikace na mistrovství evropy. Trať byla delší a s větším převýšením než loni, takže se časy nedají srovnávat. Běželo se za velkého vedra a v cíli nás málem překvapila bouřka. Výsledky jsou na stránkách Iscarexu.  
Vrchlabský kros 2007  
Závod  Datum: 19.05.2007  
Menší zdravotní komplikace mě donutily dát si na celkem dlouhou dobu volno od běhání. O této pauze jsem však podniknul výše zmíněný noční výstup na Sněžku a další spíš fotografické výlety. K trénování se vracím v plné síle, ale bohužel odmlka je docela znát. Nemohl jsem si však odpustit zúčastnit se jako loni vrchlabského krosu. Výpadek byl znát a neběželo se mi nejlíp, jak se dalo očekávat, nakonec jsem však hlavně díky většímu množství kategorií obsadil 2. místo v Mužích A. Čas jsem měl oproti loňsku znatelně lepší, ale bylo to taky kvůli zkrácené trati (8000m). Jakmile se mi do rukou dostanou fotky, doplním.
  Zobrazit celý článek >>  
Staropacký Horský kros  
Závod  Fotogalerie  Datum: 21.04.2007  
I když trochu nachlazený a po dvoutýdenním tréninkovém výpadku, rozhodnul jsem se takřka na poslední chvíli, že se postavím na start tohoto krosu. Běželo se 4400m členitým terénem a já jsem nakonec doběhnul jako čtvrtý ve své kategorii i celkově v hlavním závodě. Další info a fotky na http://www.volny.cz/staropackykros/ (http://www.volny.cz/staropackykros/foto7/img_06.jpg)   
Krkonošská 70  
Závod  Fotogalerie  Datum: 03.03.2007  
Tak jsme se konečně dočkali tohoto závodu :-) Náš tým se startovním číslem 47 nakonec obsadil 47. pozici s časem 6h 14min.  
Mikulášský běh na Bradech - Jičín  
Závod  Datum: 03.12.2006  
Den po závodech v Kruhu jsme se sešli v hojném počtu na startu mikulášského běhu. Běžela se trať v terénu dlouhá 2,8km se dvěmi krátkými prudkými výběhy...   
Kružská Kundratická  
Závod  Fotogalerie  Datum: 02.12.2006  
V sobotu, začátkem prosince se konaly závody v Kruhu u Jilemnice,. Účast nebyla příliš velká, ale konkurence byla. Já jsem obsadil ve své kategorii 5. místo.  
Pardubice - Hodinovka  
Závod  Datum: 08.11.2006  
Začátkem listopadu se konala v Pardubicích na stadionu Hvězdy Pardubice hodinovka. Běželo se za tmy v umělém osvětlení, počasí bylo akorát. Nesešla se moc velká konkurence, ale bylo nás tam hodně. Já jsem skončil nakonec 2. výkonem 15km a 872m.   


   Valid XHTML 1.0!    TOPlist